portal osiedli, dzielnic i miast

Kraków Przy Parku - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Przy Parku - sprawy osiedlowe » Forum » Znajdź dwie różnice .....
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Znajdź dwie różnice .....

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Indiana 
   

Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Śro Kwi 25, 2012 11:58
Posty: 110
Skąd: Krk

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 14:20    Temat postu: Znajdź dwie różnice .....

Kur..... za chwilę przestanę płacić czynsz do jasnej cholery.

Czy ja mam wziąć swoją kosiarkę i wystawić na MK Nieruchomości fakturę ???????

SYF KIŁA MOGIŁA Wstyd



DSC_0456.JPG
 Opis:
"W mleczach"

DSC_0456.JPG





DSC_0455.JPG
 Opis:
BRE Locum

DSC_0455.JPG


Indiana 
   

Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Śro Kwi 25, 2012 11:58
Posty: 110
Skąd: Krk

PostWysłany: Śro Kwi 23, 2014 10:31    Temat postu: Re: Znajdź dwie różnice .....

Te dwa zdjęcia zrobiłem wczoraj. Dziś słyszę kosiarkę i ten cudowny zapach koszonej trawy - myślę sobie - NIE WIERZĘ ... W KOŃCU ?? Wyglądam przez okno i cóż za miłe zaskoczenie. Koszą trawę Shocked .................................pod BRE LOCUM Wstyd


DSC_0489.jpg

DSC_0489.jpg


pawcjo 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Cze 07, 2010 13:37
Posty: 93
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro Kwi 23, 2014 11:26    Temat postu: Re: Znajdź dwie różnice .....

Nasz administrator jeszcze się nie odnalazł? Miał oferty na zieleń, pytał o nie, a później zniknął. Magia, podobna do tej, jak te niewidoczne szczegółowe wyliczenia, które przesłał nam wszystkim nasz zarządca. Jak obiecał tak zrobił i tak od 4 lat Wstyd
sebastien_k 
   

Zaglądajacy


Wiek: 50
Dołączył: Wto Gru 28, 2010 20:22
Posty: 24
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro Kwi 23, 2014 23:19    Temat postu: Re: Znajdź dwie różnice .....

na razie bloki mają kilka lat - a już w wielu miejsca widać bieg czasu...pożyjemy dłużej z MK i będziemy na remonty płacić jak za zboże - jak to się mówi...oprócz Pani sprzątającej klatki, MK nie robi nic...NIC! Pan administrator uaktywnił się standardowo na kilka tygodni przez spotkaniem, pozbierał podpisy i zapadł się pod ziemię, a rzeczowej obsługi z firmy krzak MK jak nie było, tak nie ma...i nie będzie...
sebastien_k 
   

Zaglądajacy


Wiek: 50
Dołączył: Wto Gru 28, 2010 20:22
Posty: 24
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro Kwi 23, 2014 23:26    Temat postu: Re: Znajdź dwie różnice .....

PS
jak patrzę na bloki BRE, to czasami żałuję decyzji o zakupie w Miechowiance...szczególnie jak pomyślę kogo nam wsadzili na pseudo-zarządcę...w BRE i trawę skoszą, i posprzątają solidnie - solidniej niż u nas...ba nawet jak było jakieś włamanie, to policja dostała monitoring i, wg słów policjantów spisujących u nas otwarte drzwi w komórkach, złodziei złapano...nie wiem o co chodzi w tą firmą (MK)...chcą więcej kasy? czy o co chodzi? nie pojmuję ich ignorancji...
kubaNH 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Maj 17, 2010 19:44
Posty: 68
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 16:02    Temat postu: Re: Znajdź dwie różnice .....

a ktoś wie jaka firma zarządza w BRE Locum?
beatal 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Śro Mar 16, 2011 13:05
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 9:49    Temat postu: Re: Znajdź dwie różnice .....

Czy ktoś z nas widział umowę z firmą ogrodnicza ? No właśnie bo takiej umowy na 99% nie ma....
Przecież to już jest żenujące...
beatal 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Śro Mar 16, 2011 13:05
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: Śro Kwi 30, 2014 11:39    Temat postu: Re: Znajdź dwie różnice .....

Poniżej e-mail jaki wysłałam do naszego zarządcy. Już drugi na pierwszy otrzymałam odpowiedź :
"Witam.
Koszone powinno być jutro. " Koniec wiadomości...

"Prosiłam rownież o przedstawienie firmy która zajmuje sie u nas zielenią
Proszę zobaczyć jak wygląda u nas zieleń (tu pojawiły się zdjęcia)


To jest po prostu nie do wiary jak można tak zaniedbać zieleń ???!!!! Mam Panu zrobić zdjęcia osiedli obok ? Ja sie wcale nie dziwie ludziom ze chcą inna firmę zarządzająca jak tak to u nas wyglada.
Proszę potraktować mojego emaila poważnie i przedstawić mi to o co prosiłam. Zeskanowanie umowy z firma od zieleni nie zajmuje 3 dni."

Ja w to po prostu nie wierze... Jest koniec kwietnia i prosimy się o skoszenie trawy my mieszkańcy... PROSIMY się o coś co powinno być juz zrobione dawno temu...



zielen 2.jpg

zielen 2.jpg





zeee.jpg

zeee.jpg


djfresh 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Lut 24, 2011 13:10
Posty: 9
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Maj 01, 2014 9:06    Temat postu: Re: Znajdź dwie różnice .....

Rozmawiam z MK jako przedstawiciel bloku C i dialog z Administratorem jest zerowy.
Nie mam pojęcia czy w ogóle zaczną kosić ponieważ umowy na ten rok nie ma z żadną firmą !!!!!!!!!. Po burzliwym zebraniu MK nie robi nic do momentu zebrania w maju !!!!!!!. A nasz administrator hm... pozostawię to bez komentarza.

Z tego co ja wiem to są 3 oferty na koszenie i żadna nie jest składna aby porównać je między sobą. Prosiłem o konkretne sprecyzowanie warunków finansowy w każdej umowie aby je porównać i czekam .... Na razie mam oferty od firmy która kosiła do tej pory gdzie cena jest podana osobno za koszenie trawy a w kolejnej ofercie dostałem informację że koszenie liczone jest na godzinę tylko nie wiadomo ile godzin firma będzie kosić. Natomiast w trzeciej ofercie jest podana ogólna kwota za utrzymanie zieleni przez rok tak przynajmniej wnioskuje z tego po przeczytaniu. Ale nie mam pojęcia czy to dużo czy mało bo również nie dostałem odpowiedzi ile pieniędzy konkretnie wydaliśmy na utrzymanie zieleni w roku 2013.
Po długim weekendzie umówiony jestem z inną firmą która ma przyjechać i zrobić kosztorys na utrzymanie zieleni naszej wspólnoty aby można porównać z tymi ofertami co MK ma. Mam nadzieję że w niedługim czasie zamkniemy problem zieleni.
beatal 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Śro Mar 16, 2011 13:05
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 9:52    Temat postu: Re: Znajdź dwie różnice .....

To dziwne ze mamy oferty a ja dostałam informacje od P. Artura e-mailem ze jest juz umowa...

"umowę prześlę. W tym momencie umowa jest u dyrektora. Niema go dzisiaj. Jak będę miał umowe od niego to wyślę."
djfresh 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Lut 24, 2011 13:10
Posty: 9
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 22:52    Temat postu: Re: Znajdź dwie różnice .....

Tak właśnie działa administracja. Po moich pytaniach do Administratora o wyjaśnienie pewnych kwestii nie dostałem żadnej odpowiedzi, a więc oferta została wybrana nie przez nas a przez MK.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Kraków

  

osiedla Krakowa:

  Aleja Kijowska Angel City Angel Plaza Apartamenty Kaskada Apartamenty Na Wierzchowinach 5 Apartamenty Pasternik Apartamenty Pod Magnoliami Apartamenty Przy Bulwarze Apartamenty Śródmieście - Łepkowskiego Apartamenty Wieniawski Atrium Verde Avangarda Biała Polana Bociana domowe pielesze Bocianie Gniazdo Bohomolca (Dom Bud) Bohomolca 1,3,5,7,9,11 (DOM-BUD) Bronowice Residence Brzoskwiniowa Bursztynowy Dom Cegielniana Residence Chełmońskiego City Park Cystersów Cztery Domy Dąbie Park Dom Pod kopcem Dożynkowa Elka Enklawa Łagiewnicka Enklawa na Woli Enklawa Prądnika Enklawa Twardowskiego Europejskie Fabryka Czekolady Fajny Dom Familijne Gant na Olszy Garden Residence Grota Roweckiego (Fronton) Halszki 28 Kamienica Nova Kapelanka / Brożka Kapelanka 6a Kijowska K. Wielkiego (Leopard) Klonowica (Wawel Service) Kłosowskiego 24 Krakowskie Przedmieście Krakowskie Wzgórza Ks. St. Pawlickiego Kuźnica Kołłątajowska Lea Residence Ludwinów Magnolie Malwy Mała Góra Mały Płaszów 4 Mały Płaszów 8 Mały Przewóz Melanitta Apartments Millenia Fort MojeM2 Mozarta Mój Dom Myśliwska Nad Wilgą Natansona Nordic House Nowe Dąbie (BRE.locum) Nowe Dąbie (SEMACO) Nowe Kliny Zacisze Nowy Przewóz Nowy Żabiniec Ogrody Żabińca Ogród Płaszów Osiedle Rodzinne Pasternik Plejady Pod Dębami Pod Fortem Polana Żywiecka - Apartamenty Prądnik Park Przemysłowa 15 Przy Parku Pszenna 5 Reduta Reduta 25 Rezydencja Focha Rua Bonita Salwator City Sentopark (Invest Park) Słoneczna Macedonia Słoneczne Miasteczko Słoneczne Wzgórze Słoneczny Dom Słoneczny Zakątek Start City Stella Nova Studio Art Deco Szwai Szylinga Śliczna Tarasy na Woli Tarasy Verona Torre Verona Trzy Ogrody Twardowskiego (Leopard) Twoje m Ugorek Ukryte Pragnienia Villa Galicja Villa przy Sapiehy Villa Rejtana 4 Ville pod Sikornikiem Walerego Sławka Wielicka Park Wierzbowa (Leopard) Wileńska 4 Willa Sowiniec Wiślane Tarasy Włoska 8A, 8B Wrocławska 80 Wyspiański Park Wzgórze Aleksandry Za Fortem Zachodnia 21 Zaczarowany Młyn Zielona Galicja Zielony Mostek Zielony Ruczaj Zielony Zakątek Zielony Złocień Złocień Złota Brama Złotych Orłów Żabiniec 6

dzielnice Krakowa:

  Bieńczyce Bieżanów-Prokocim Bronowice Czyżyny Dębniki Grzegórzki Krowodrza Łagiewniki-Borek Fałęcki Mistrzejowice Nowa Huta Podgórze Podgórze Duchackie Prądnik Biały Prądnik Czerwony Stare Miasto Swoszowice Wzgórza Krzesławickie Zwierzyniec

W REGIONIE:
Bochnia Chrzanów Kraków Nowy Sącz Nowy Targ Olkusz Oświęcim Tarnów Wieliczka Zakopane

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama